Program do rozliczania PIT 2014 online - e-pity 2014

Wydarzenia i działania, które doprowadziły do zawiązania Stowarzyszenia Edukacyjnego "Razem" były w zainteresowaniu wielu osób i relacjonowane przez media. Te początkowe nie były optymistyczne dla społeczności lokalnej i zainteresowanych tematem, bowiem oznaczały likwidację działającej przy ul. Osadniczej szkoły. Sądzimy jednak że i te wydarzenia warto pamiętać i wyciągać z nich naukę na przyszłość.

Oto odnośniki do publikacji związanych z budynkiem przy ul. Osadniczej w Gorzowie, funkcjonującą tam w przeszłości szkołą i działalnością Stowarzyszenia i Punktu Przedszkolnego, które obecnie można odszukać w postaci elektronicznej:

Inne witryny na których można znaleźć informacje o Stowarzyszeniu Edukacyjnym "Razem" i Punkcie Przedszkolnym "Dziecięcy Raj"