Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Buffalo Power Megaways

Grać

Podstawowe informacje

Buffalo Power Megaways został wydany przez Playson, znanego dewelopera slotów, który jest uwielbiany przez wielu graczy kasyn online na całym świecie. Buffalo Power Megaways to gra oparta na temacie Ameryki i zwierząt, co jest dość powszechnym motywem w branży kasyn online, w tym BetOnRed.

Kategoria gry: Zwierzęta
Deweloper: Playson
RTP: 95,04%
Liczba wierszy: 5
Liczba linii: 20
Liczba bębnów: 5
Zakres zakładów: 0,2-100 EUR
Mnożnik: Tak
WILD: Tak
Scatter: Tak
Maksymalny współczynnik: x100
Gra bonusowa: Brak
Darmowe obroty za darmo: Tak
Gra automatyczna: Tak
Szybki obrót: Tak
Zmienność: Średnia

 

Siatka slotu i mechanika zakładów

6 bębnów i 6 rzędów wyróżnia Buffalo Power Megaways na tle innych slotów, ponieważ wartości te są nieco wyższe niż zwykle. W rezultacie 6-bębnowe sloty mają tendencję do nieco częstszego przynoszenia wygranych.

A co z liczbą linii zakładów w tej grze? Ten slot wideo oferuje 46656 linii zakładów (zwanych megaliniami). To znacznie więcej niż zwykle oferują automaty online. Nie ma elastyczności, jeśli chodzi o linie zakładów w tej grze, ponieważ są one tutaj ustalone.

W Buffalo Power Megaways dozwolona wielkość zakładu jest następująca: 2 UAH to minimalny zakład, podczas gdy maksymalna kwota, jaką można postawić, wynosi 4000 UAH na obrót. Interesującym aspektem tego automatu wideo jest to, że liczby te obejmują wszystkie linie wypłat. Tak więc ten automat wideo jest odpowiedni dla każdego typu gracza pod względem wielkości bankrolla.

Współczynnik trafień i zmienność

Zmienność jest czymś, na co należy zwrócić uwagę, aby mieć pojęcie, jakiego rodzaju rozgrywki można się spodziewać. Ten slot charakteryzuje się wysokim stopniem zmienności. Taki stopień bez wątpienia doprowadzi do znacznie większej liczby długich serii przegranych. Możesz jednak zdobyć znacznie większe nagrody.

Interesującą kwestią w Buffalo Power Megaways jest to, że częstotliwość wygranych jest publiczna. Na dłuższą metę wygraną można uzyskać w 24,7% obstawionych obrotów.

Funkcje bonusowe

Mnożniki na automatach wideo są dobrym aspektem dla graczy, ponieważ sprawiają, że rozgrywka jest o wiele bardziej ekscytująca. Ten automat online oferuje mnożnik, co z pewnością jest miłym aspektem dla graczy. Mówiąc o konkretnych liczbach, nagroda może zostać pomnożona x2 w niektórych scenariuszach (porozmawiamy o tym nieco później).

Trudno jest znaleźć slot online bez symbolu Wild. Buffalo Power Megaways nie różni się pod tym względem, a dzikie symbole pojawiają się w grze. Dziki symbol Buffalo Power Megaways przedstawiony jest w formie głowy bawoła. Warto dodać, że w tym slocie otrzymamy także mnożnik Wild, który jest stosowany do wszystkich wygranych, gdy w płatnej sekwencji występuje symbol Wild (wygrana jest zwiększana x2).

Prawie każdy nowy automat oferuje obecnie darmowe spiny, ponieważ ta specjalna funkcja przenosi grę na wyższy poziom. Buffalo Power Megaways również posiada takie funkcje, które są aktywowane przez symbole scatter, tak jak poprzednio. Symbol scatter w tej grze wygląda jak góra z błyskawicą w tle. Mówiąc o liczbie darmowych rund, które można uzyskać: 12 darmowych obrotów za 3 symbole scatter, 17 darmowych obrotów za 4 symbole scatter, 22 darmowe obroty za 5 symboli scatter i 27 darmowych obrotów za 6 symboli scatter.

Zaawansowane funkcje

Przyjrzyjmy się, co ten automat ma do zaoferowania, jeśli chodzi o ostatnie funkcje specjalne:

Nie ma potrzeby śledzenia kolejności linii wypłat, ponieważ zastosowano funkcję Megaways.

Funkcja Colossal Symbols jest dość powszechna w automatach Megaways, w których niektóre płatne symbole rozciągają się na sąsiednie komórki na polu gry.

Podsumowanie

Podsumowując, przejdźmy do pozytywnych i negatywnych aspektów tego automatu online.

Pozytywne aspekty:

  • Wysoka zmienność, co jest ogólnie świetnym aspektem.
  • Dobra maksymalna możliwa wygrana (x10000).
  • W grze nie brakuje klasycznych funkcji (darmowe spiny, Wild, Scatter, Multiplier, Multiplier wild).
  • Ponadto gra oferuje bardzo interesującą rozgrywkę, ponieważ zawiera niektóre z najnowszych funkcji specjalnych (Megaways, symbole Colossal).

Wady:

  • Wskaźnik RTP nie jest zbyt korzystny dla graczy (95,8%).
X
🚀 Grać 💎 Bonus