Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Dead or Alive 2

Grać

Dead or Alive 2 to slot o tak dużej wariancji, jak to tylko możliwe w dzisiejszych czasach. Ogólny współczynnik trafień wynosi 29,8%, co oznacza, że wygraną uzyskasz w mniej niż jednej trzeciej obrotów. Dzięki 3 opcjom wariancji dla funkcji darmowych spinów, ta gra stała się kultowym faworytem wśród graczy kasyna Bet on Red, ponieważ jest nieprzewidywalna.

Dead or Alive 2 od NetEnt ma RTP (zwrot dla gracza) na poziomie 96,80%. Ten procent wypłat odnosi się do kwoty pieniędzy, jaką gracze mogą otrzymać za każde wydane 100 kredytów.

Ponieważ jest to automat online o wysokiej zmienności, oznacza to, że możesz zdobyć bardzo hojne nagrody, ale należy zauważyć, że będą one wypłacane rzadziej niż w grze o niskiej lub średniej zmienności.

Wygląd i tematyka automatu online Dead or Alive 2

Natrętna i nieco przerażająca ścieżka dźwiękowa w Dead or Alive 2 nadaje ton i nastrój na początku pierwszej gry. Od czasu do czasu zdradziecki dźwięk grzechotnika, seria drobnych akordów gitarowych i żałobne bicie dzwonu natychmiast zanurzają nas w Dzikim i Dalekim Zachodzie.

Miejscem akcji jest zubożałe miasteczko na Środkowym Zachodzie Ameryki, które wyraźnie widziało lepsze dni. A atmosfera ponurego zagrożenia stworzona przez ścieżkę dźwiękową gry odzwierciedla ustawienie samych bębnów, które znajdują się tuż pod miejską szubienicą. Odłóżmy jednak na bok liryczne nuty i zanurzmy się w technicznym komponencie automatu online Dead or Alive 2.

Symbole i funkcje automatu Dead or Alive 2

Podczas gry na bębnach automatu Dead or Alive 2 można zobaczyć symbole: A, K, Q, J, 10, a także członków gangu, które pełnią funkcję Wild (zastępują wszystkie symbole z wyjątkiem Scatter, tworząc najlepsze wygrywające kombinacje). Dostępne są także butelki whiskey, kowbojskie buty, kowbojskie kapelusze, broń i odznaki szeryfa.

Gra bonusowa w Dead or Alive 2

W slocie Dead or Alive 2 Feature Buy gracze mogą kupić grę bonusową lub spróbować złapać 3 lub więcej symboli Scatter w dowolnym miejscu na bębnach w tym samym czasie. W ten sposób po wejściu do rund bonusowych zostaniesz poproszony o wybranie jednej z 3 różnych zmienności: Train Heist, Old Saloon i High Noon Saloon.

- Train Heist: ma rosnący mnożnik. Za każdym razem, gdy na bębnach pojawia się symbol Wild, mnożnik jest zwiększany o 1, a do łącznej liczby obrotów dodawany jest 1 dodatkowy obrót. Jeśli licznik mnożnika osiągnie wartość x16, przyznanych zostanie 5 dodatkowych obrotów darmowych.

- Old Saloon: w zasadzie to samo, co w starym dobrym slocie Dead or Alive (część 1). Tutaj wszystkie wygrane są mnożone przez 2, a każdy symbol Wild pojawiający się na bębnach jest stały. Zatrzymanie wszystkich 5 przestępców daje 5 dodatkowych obrotów.

- High Noon Saloon: zdecydowanie najbardziej zmienny z trzech wariantów. Darmowe obroty High Noon Saloon wykorzystują koncepcję MAX i zapewniają oszałamiającą, rekordową maksymalną wygraną w wysokości ponad 100 000-krotności stawki. Zawiera również te same funkcje darmowych obrotów, co bonus Old Saloon, ale gdy na bębnie pojawi się więcej niż jeden symbol Wild, zostaną one pomnożone! Innymi słowy, 2 symbole Wild stają się mnożnikiem 2x, 3 symbole stają się mnożnikiem 3x itd.

Dead or Alive 2: Podsumowanie

Bez wątpienia pierwsza część Dead or Alive jest kultowym faworytem wśród automatów online, ale automat Dead or Alive 2 znacznie ją przewyższył. Oczywiste jest, że grafika i animacja zostały ulepszone, ale cały mechanizm rozgrywki osiągnął zupełnie nowy poziom.

DOA2, jak jest pieszczotliwie nazywany, zawiera oryginalną funkcję darmowych spinów Old Saloon, co również jest miłe.

Jednak najbardziej zaskakującą funkcją jest funkcja darmowych obrotów High Noon Saloon, w której mnożniki mogą mieć druzgocący efekt. Dają one wypłaty w wysokości 40500-krotności stawki za każdy darmowy obrót. Jeśli potrzebujesz ogromnych wygranych, nie ma wątpliwości, że automat Dead or Alive 2 może je wypłacić w dowolnym momencie!

Nie trzeba dodawać, że Dead or Alive 2 stanie się kultowym faworytem wśród graczy, podobnie jak jego poprzednik. Wszystko, co musisz zrobić, to znaleźć najlepsze kasyna, udać się do miasta z gangiem przestępców i zagrać w najbardziej nikczemny slot na Zachodzie!

X
🚀 Grać 💎 Bonus