Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Dinopolis

Grać
Dinopolis to slot online opracowany przez znaną firmę Push Gaming. Gracz ma do dyspozycji 5-bębnowy automat zbudowany na schemacie 3x4x4x3, który oferuje 576 zwycięskich kombinacji. Aby utworzyć wygrywającą kombinację, musisz wylądować 3 lub więcej pasujących symboli na sąsiednich bębnach od lewej do prawej.

Gracze kasyna BetOnRed mogą również kliknąć strzałkę obok pola całkowitego zakładu, aby zmienić jego rozmiar. Do wyboru są zakłady od 10 do 10000 PLN na obrót. W ustawieniach dostępna jest funkcja trybu Turbo, a także funkcja Autoplay, która umożliwia uruchomienie do 100 automatycznych obrotów.

Współczynnik RTP slotu Dinopolis wynosi 96,4%. Jest to nieco więcej niż średnia 96%, która jest praktykowana przez dużą liczbę automatów różnych producentów. Wariancja od Push Gaming jest jak zwykle wysoka, a największe wygrane pochodzą z funkcji bonusowych. W rezultacie maksymalna wygrana może osiągnąć nawet x50 000 wybranego zakładu.

Wygląd i tematyka automatu online Dinopolis

Slotów o tematyce dinozaurów naprawdę nie brakuje. Są fascynujące, tajemnicze i wyglądają niesamowicie - szkoda więc, że coraz więcej producentów automatów nie opiera na nich swoich gier.
Na szczęście Push Gaming zdecydował się pójść tam, gdzie niewielu innych producentów gier odważyło się pójść - do ery prehistorycznej. I tak w slocie Dinopolis widzimy grupę modnych dinozaurów urządzających imprezę w swoim własnym Las Vegas.

Gra ma optymistyczną retro-rockową ścieżkę dźwiękową, a symbole przedstawiają wszelkiego rodzaju fajne dinozaury, takie jak palący cygaro Triceratops i śpiewający w salonie Velociraptor. Podsumowując, gra ma oszałamiający i nowoczesny wygląd.

Funkcje bonusowe

W slocie online Dinopolis dostępne są 3 funkcje bonusowe, które otwierają wiele dodatkowych możliwości. Obejmują one mnożniki Wild, obroty darmowe i monety Dino.

- Funkcja mnożników Wild

Symbole Wild pojawiające się na bębnach automatu Dinopolis mogą mieć mnożniki 2x i 3x. Mogą one podwoić lub potroić potencjalną wypłatę, gdy stanowią część zwycięskiej kombinacji. Ta funkcja jest również nazywana Multiplier Wilds.

- Funkcja Dino Coin

Symbole Dino Coin mogą pojawić się tylko na bębnach 1 i 5. Gdy utworzą co najmniej 3 wygrane z symbolami Wild na środkowych 3 bębnach, zapewniają natychmiastową wygraną. Wielkość wypłaty, zwanej funkcją Dino Coin, zależy od monety, która jest częścią wygranej. Poniżej znajduje się tabela z klasyfikacją monet i ich mnożnikami.

- Funkcja Dino Bonus

Aby aktywować funkcję Dino Bonus, musisz wylądować symbol bonusu na bębnach 2, 3 i 4. Następnie będziesz mógł wybrać dwie z czterech kart do gry. Pierwszy wybór przyznaje nagrodę Feature Pick, drugi - liczbę darmowych spinów, która będzie wynosić 5, 6, 8 lub 10.

Dinopolis online slot: Podsumowanie

Podobnie jak w przypadku większości nowych slotów od Push Gaming, Dinopolis to zabawny slot, który oferuje graczom grafikę i kombinacje z wieloma interesującymi funkcjami.

Bonus darmowych obrotów oferuje duży potencjał wygranej. W tym celu musisz wykonać dziesięć lub więcej obrotów, aby skorzystać z funkcji Dino Coin.

Jeśli chodzi o główną grę, podczas testowania tego automatu online nie otrzymaliśmy wielu mnożników Wild. Było jednak mnóstwo regularnych, dobrze płatnych kombinacji, w wyniku czego udało nam się zarobić przyzwoitą kwotę wypłat Dino Coin.

X
🚀 Grać 💎 Bonus