Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Dynasty Of Ra

Grać

Główne cechy automatu Dynasty Of Ra

Temat Egiptu jest znacznie częściej poruszany w świecie fabularnych automatów wideo. Firma Novomatic jest tego bezpośrednim dowodem, ponieważ wydała wiele gier w tym kierunku tematycznym. Jedną z nich był automat Dynasty Of Ra, reprezentujący kategorię 5-bębnowych, 10-liniowych slotów. Ta kategoria automatów jest jedną z najbardziej ulubionych wśród graczy kasyna Bet On Red.

Kategoria gry: Egipcjanin
Deweloper: Novomatic
RTP: 95,01%
Liczba wierszy: 3
Liczba linii: 5
Liczba bębnów: 5
Zakres zakładów: 0.1-100 EUR
Mnożnik: Tak
WILD: Tak
Scatter: Tak
Maksymalny współczynnik: x5000
Gra bonusowa: Brak
Darmowe obroty za darmo: Tak
Gra automatyczna: Tak
Szybki obrót: Brak
Zmienność: Średnia

 

Jak grać online na slocie Dynasty Of Ra?

Interfejs tego automatu jest tak prosty, że jego opanowanie nie będzie trudne nawet dla początkującego gracza. Zarządzanie ustawieniami odbywa się za pomocą panelu sterowania. Ten ostatni znajduje się w dolnej części ekranu i pozwala kontrolować wszystkie dostępne parametry. Tak więc liczba linii jest zmieniana za pomocą przycisku linii. Jednocześnie wszystkie są oznaczone własnymi znacznikami, umieszczonymi na obrzeżach pola gry. Oznaczenia służą jako rodzaj wskaźnika tego, na jakiej dokładnie ścieżce w danym momencie gry znajduje się nagroda. Do ustawienia stawki służy także osobny przycisk linii zakładu. Z jego pomocą użytkownik ustawi wielkość zakładu w dostępnych zakresach i spędzi grę z maksymalną pewnością zwycięstwa.

Aby rozpocząć, uczestnik może użyć dwóch klawiszy jednocześnie: start i autoplay. Naciskając pierwszy z nich, gracz rozpoczyna proste obroty, kontrolowane przez siebie. Drugi przycisk oznacza rozpoczęcie automatycznych obrotów, za które odpowiedzialny będzie bezpośrednio automat. Wśród pomocniczych przycisków znajdują się tabele wypłat i uruchomienie gry ryzyka.

Symbole automatu do gry Dynasty Of Ra

Symbole w slocie na klasyki są prezentowane w postaci postaci z opowieści i kart. Za każdym znakiem kryje się spersonalizowany zestaw współczynników, które określają wysokość wypłaty za wypadnięcie tych symboli. Slot ma jeden szczególnie godny uwagi element z wizerunkiem egipskiego oka, który będzie jednocześnie scatterem i wildem. Ze względu na te zaawansowane funkcje, znak ten zastąpi inne elementy w kombinacjach, tworząc nagrody za wypady.

Automat z grą bonusową

Symbol scatter przyczynia się do aktywacji obrotów darmowych i jest wypłacany bez powiązania z określoną pozycją na bębnach. Darmowe spiny są realizowane dzięki zakładom postawionym przez instytucję rozrywkową. Z tego powodu takie obroty są najbardziej pożądanym bonusem w całym procesie rozrywki. Przed uruchomieniem maszyny wybiera się jeden symbol, który w obrotach wypadnie w rzędach, zwiększając ich skuteczność.

Ryzykowna gra, aby podwoić swoje wygrane!

Dla tych, którzy wolą czerpać maksimum z procesu rozrywki, dostępna jest gra ryzyka. Jej aktywacja jest możliwa dopiero po zakręceniu nagrodą i daje możliwość podwojenia aktualnej wygranej. Aby wygrać, wystarczy wybrać jeden z kolorów karty i trafić w dziesiątkę. W takim przypadku nagroda jest natychmiast podwajana, a gracz otrzymuje kolejną szansę na spróbowanie szczęścia.

X
🚀 Grać 💎 Bonus