Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Easter Island

Grać

Recenzja gry Easter Island

Easter Island to gra stworzona przez Yggdrasil Gaming z okazji Wielkanocy 2018. Motyw nie jest w rzeczywistości inspirowany chrześcijańskim świętem Wielkanocy, ale zamiast tego wykorzystuje Wyspę Wielkanocną na Oceanie Spokojnym, gdzie gracze mogą znaleźć posągi Tiki, które uczyniły je sławnymi. Ten automat jest uważany za jeden z najpopularniejszych w BetOeRed nie bez powodu, a poniżej dowiesz się dlaczego.

5 bębnów dostępnych w grze Easter Island ma od 27 do 103 sposobów na wygraną lub linie wypłat. W grze można wygrać do 50 000 PLN, ale całkowita kwota może osiągnąć 16 000 000 PLN w jednej rundzie i ze wszystkich linii. Dostępna jest funkcja respin, a także lepkie symbole wild, symbole zastępcze, rozszerzające się bębny i symbole wild.

Zakłady i nagrody

Easter Island ma od 27 do 103 linii wypłat i musisz postawić 25 monet na każdy obrót, na który stawiasz zakład. Minimalny zakład na linię wynosi 0,75 PLN, a całkowita kwota zaczyna się od 2 PLN. Na drugim końcu zakresu zakładów, zakład na linię wzrasta do 320 PLN, a całkowita kwota wynosi 8000 PLN. Ten zakres zakładów jest stosowany niezależnie od liczby aktywnych linii wypłat w danym momencie.

Jeśli spojrzysz na tabelę wypłat gry, zobaczysz zwycięskie kombinacje, które płacą do 500x, co oznacza, że możesz za nie otrzymać do 4000 $ w gotówce. Slot wypłaci maksymalnie 47 000 monet na rundę, jeśli uzyskasz więcej niż jedną kombinację utworzoną w tym samym czasie, o maksymalnej wartości 16 000 000 PLN. Współczynnik RTP jest na całkiem normalnym poziomie - 96,10%.

Cechy gry Easter Island

Jedną z najprzyjemniejszych funkcji Easter Island jest respin z zastępowaniem symboli. Zaczyna się od respina, który jest uruchamiany za każdym razem, gdy w grze podstawowej zostanie trafiona zwycięska kombinacja, ale bez dodatkowych respinów, które są uruchamiane, jeśli wygrane są kontynuowane. Podczas tych obrotów ponownych symbole są zastępowane, co zwiększa szanse na dobrą wypłatę. Gdy wygrywają nisko płatne symbole, inne nisko płatne symbole zostaną zastąpione symbolem uruchamiającym grę. To samo dzieje się z wysoko płatnymi symbolami, jeśli jeden z nich jest podstawą wyzwalającej kombinacji.

Obrotom ponownym towarzyszy pionowe rozszerzenie bębnów. Jeśli uzyskasz kombinację 3 symboli, nie ma rozszerzenia, respin nadal ma te same 27 linii. Jeśli symbol uruchamiający ma 4 symbole, na bębnie pojawią się 2 dodatkowe rzędy i 65 linii wypłat. Przy 5 symbolach uruchamiających, respin dodaje 4 rzędy na kolumnę, co daje łącznie 103 linie wypłat. Po zakończeniu ponownego zakręcenia bębny powracają do normalnego rozmiaru.

Symbole Wild mogą pojawić się w grze podczas normalnych obrotów lub obrotów ponownych. Gdy stają się częścią wygrywających rund, rozszerzają się, obejmując całą kolumnę. Stają się lepkie podczas symbolu Swap Respin, ale nadal mogą się rozszerzać, aby pokryć cały rozmiar bębna, jeśli się powiększy.

Motyw i wygląd

Gra przenosi gracza na Wyspę Wielkanocną, umieszczając bębny na środku zielonego pola z licznymi posągami Tiki. Dwa z nich znajdują się po obu stronach bębnów. Przechodząc do symboli, należy zauważyć, że są one w większości wykonane z drewna, z namalowanymi na nich obrazami. Otrzymujemy więc garnitury kart, dzikie logo lub pięć symboli reprezentujących różne zwierzęta (lisy, gady, orły itp.).

Wnioski

Easter Island ma bardzo dobrą grafikę i zestaw funkcji, które sprawiają, że gra jest na tyle wyjątkowa, że warto ją wypróbować, nawet jeśli temat cię nie interesuje.

X
🚀 Grać 💎 Bonus