Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Fruit Party 2

Grać

Główne cechy automatu Fruit Party 2

Fruit Party 2 daje graczom kasyna Betonred jeszcze więcej soczystych, kolorowych wrażeń z oryginalnego Fruit Party od Pragmatic Play. Z wypłatami klastrowymi, darmowymi spinami i rosnącymi mnożnikami, gra oferuje mnóstwo zabawy - z dzikimi symbolami dodanymi do miksu tym razem!

Kategoria gry: Owoce
Deweloper: Pragmatic Play
RTP: 96,53%
Liczba wierszy: 7
Liczba linii: -
Liczba bębnów: 7
Zakres zakładów: 0,1-2.5 EUR
Mnożnik: do x6
WILD: Tak
Scatter: Tak
Maksymalny współczynnik: x5000
Gra bonusowa: Brak
Darmowe obroty za darmo: Tak
Gra automatyczna: Tak
Szybki obrót: Brak
Zmienność: Średnia

 

Motyw i grafika

Fruit Party 2 ma cały urok oryginalnego slotu od Pragmatic Play. Gry wyglądają bardzo podobnie i jeśli nie zwrócisz uwagi, możesz pomyśleć, że grałeś w Fruit Party.

RTP i wariancja

Fruit Party 2 slot ma zmienny współczynnik wypłat (RTP). Może on wynosić 94,46%, 95,45% lub 96,53%. Dlatego upewnij się, że wiesz dokładnie, jaki jest procent wypłat w tej grze, zanim zagrasz w nią na prawdziwe pieniądze w kasynie online.

Jest to również slot o wysokiej zmienności, z maksymalną nagrodą 5000x. Zazwyczaj gry o wysokiej zmienności mają współczynnik wygranych wynoszący około 20%; Pragmatic Play twierdzi jednak, że współczynnik trafień wynosi 1 do 2,5, co oznacza, że zobaczysz dużą aktywność podczas kręcenia bębnami w tym slocie.

Jak wygrać

Automat Fruit Party 2 od Pragmatic Play jest umieszczony na siatce 7x7 i ma klastrowy format wypłat. Aby zdobyć wygraną w tej grze, musisz zebrać pięć lub więcej identycznych symboli na poziomej lub pionowej linii.

Kaskady są również obecne w demo Fruit Party 2, więc za każdym razem, gdy zbierzesz zwycięską kombinację, symbole, które były częścią wygranej, znikają, aby zrobić miejsce dla nowych.

W tym stylu automatu można uzyskać wygraną przy użyciu do 15 symboli. Może to skutkować wygranymi do 150-krotności stawki.

Nowo dodane mnożniki wild

Oryginalna gra Fruit Party nie miała symbolu wild. W grze Fruit Party 2 gracze nie mają powodów do narzekań, ponieważ pojawił się symbol wild, który zastępuje inne symbole, a także dodaje mnożniki do wygranych.

Mnożniki dodawane do symboli wild mogą zaczynać się od 2x. Gdy więcej takich symboli pojawia się w kolejnych kaskadach, ich wartość podwaja się do 4x, 8x, 16x, a następnie do 256x. Dodatkową zaletą jest to, że mnożniki są sumowane, jeśli jednocześnie pojawia się więcej niż jeden symbol.

Darmowe obroty Fruit Party 2

Złote symbole owoców pojawiające się w slocie Fruit Party 2 uruchamiają rundę darmowych obrotów, jeśli wylądują trzy lub więcej. Możesz otrzymać od 10 do 25 darmowych obrotów w zależności od liczby symboli scatter, które pojawią się na bębnach.

Podczas bonusowych darmowych obrotów Fruit Party 2 mnożniki są jeszcze bardziej hojne niż w grze głównej. Symbole wild zaczynają się od mnożnika 3x, a następnie mogą wzrosnąć do 729x.

Bonus można ponownie uruchomić, zbierając trzy kolejne symbole scatter. W rezultacie otrzymasz 5 dodatkowych darmowych obrotów, a liczba ponownych uruchomień bonusu nie jest ograniczona.

Przyjrzyjmy się matematyce

Jak zwykle nie przepadamy za zmiennym RTP, ale procent największych wypłat w Fruit Party 2 jest nieco wyższy niż w oryginalnym Fruit Party. Najwyższa nagroda w obu grach wynosi 5000x, co nie jest zaskakujące w przypadku bardzo niestabilnego slotu, ale nadal jest całkiem przyzwoita, a wysoki procent wygranych naprawdę pomaga.

Czy warto spróbować?

Polecamy Fruit Party 2 każdemu, kto był fanem oryginalnej gry. Nawet jeśli pierwszy Fruit Party nie przypadł ci do gustu, ta gra w zasadzie naprawia wszystkie niedociągnięcia oryginału, a mianowicie brak dzikiego symbolu.

Wnioski

Fruit Party 2 to zabawny automat, który opiera się na najlepszych funkcjach oryginalnej gry. Funkcje bonusowe są fantastyczne, z dodatkiem dzikiego mnożnika - a fakt, że dostępne są mnożniki o wartości do 729x, jest niesamowicie imponujący.

X
🚀 Grać 💎 Bonus