Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Gorilla

Grać

Główne cechy automatu Gorilla

Projekt wizualny prezentowanego automatu jest prosty i jednocześnie kolorowy. Centralną pozycję na ekranie jak zawsze zajmuje pole z 5 bębnami. Boczne obrzeża pola w całości zajmują liniowe znaczniki w liczbie 50 sztuk. Wszystkie znaczniki odpowiadają za podobną liczbę linii, zaznaczając je na polu w odpowiednim czasie. Wraz z polem na ekranie głównym znajduje się jeszcze jeden ważny szczegół - panel sterowania. Skupia on wszystkie przyciski sterujące, które pomagają graczowi kasyna BetOnRed dostosować maszynę do własnych potrzeb.

Kategoria gry: Zwierzę
Deweloper: Novomatic
RTP: 95.09%
Liczba wierszy: 3
Liczba linii: 50
Liczba bębnów: 5
Zakres zakładów: 1-200 EUR
Mnożnik: Brak
WILD: Tak
Scatter: Tak
Maksymalny współczynnik: x2000
Gra bonusowa: Brak
Darmowe obroty za darmo: Tak
Gra automatyczna: Tak
Szybki obrót: Brak
Zmienność: Średnia

 

Jak grać online w Gorilla?

Za uruchomienie obrotów odpowiadają dwa przyciski po bokach. Pierwszy z nich to autoplay, przeznaczony do aktywacji automatycznych obrotów. W czasie takich obrotów udział użytkownika w grze jest minimalny, przez co proces rozrywki jest bardzo prosty. Drugi przycisk - gwiazdka, potrzebny do uruchomienia zwykłych obrotów. Na panelu znajdują się również przyciski do kontrolowania stawki i linii (odpowiednio linia zakładu i linia). Wśród dodatkowych przycisków znalazły się paytable i gamble, potrzebne do przejścia do trybu informacyjnego i uruchomienia poziomu ryzyka.

Symbole na automacie Gorilla

Symbole, które biorą udział w tworzeniu kombinacji, w Gorilla slot narysowane w formacie ptaków, zwierząt i kart. Dla wszystkich symboli istnieją własne współczynniki, odpowiedzialne za tworzenie nagród za upadki. Ponieważ gra jest poświęcona gorylowi, to właśnie ta postać ma najwyższe współczynniki, a przy 20-krotnym pojawieniu się na polu zapewni graczowi największą nagrodę.

W maszynie znajduje się również dziki, który różni się od innych swoją wszechstronnością. Daje mu to prawo do dopasowania się do różnych kombinacji, decydując o zwycięstwie gracza. Drugim dodatkowym symbolem okazał się scatter, który może grać na różne sposoby.

Gra ryzyka, aby podwoić swoje wygrane!

Wspomniana nieco wcześniej gra ryzyka pozwala spróbować szczęścia i podwoić aktualną wygraną. Możesz wygrać na poziomie ryzyka, jeśli poprawnie odgadniesz kolor karty. Zwycięstwo oznacza natychmiastowe zwiększenie nagrody, a porażka - jej natychmiastowe odpisanie. Jeśli użytkownik wygra, może podjąć drugą próbę i w ten sposób zwiększyć swoją nagrodę 4-krotnie!

X
🚀 Grać 💎 Bonus