Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Joker Stoker

Grać

Recenzja Joker Stoker

Jeśli szukasz sposobu na teleportację w czasie i przeniesienie się w przyszłość, to Joker Stoker od Endorphina jest grą dla Ciebie. Ma 4 rzędy i 5 bębnów z symbolami oraz 40 sposobów na wygraną. Współczynnik RTP wynosi 96%, a gra jest pełna ekscytujących funkcji, takich jak symbole Wild, symbole Scatter, darmowe gry i gra ryzyka.

Zakłady i nagrody w grze Joker Stoker

Zakres zakładów w grze Joker Stoker wynosi od 1 do 15000 PLN. Gracze w Bet on Red Pl Casino będą potrzebować co najmniej 3 takich kombinacji, aby wygrać nagrodę. Ponownie, jeśli zdobędziesz 4 lub 5, otrzymasz lepsze nagrody. Nie zapomnij o specjalnych funkcjach automatu, ponieważ mogą one pomóc ci wygrać znacznie większe nagrody niż te dostępne w grze podstawowej.

Cechy automatu Joker Stoker

Ponieważ jest to nowoczesny slot z motywem retro, na bębnach pojawią się znane symbole. Innymi słowy, zobaczysz śliwki, wiśnie, truskawki, sztabki złota i dzwonki, pomarańczowe i czerwone szczęśliwe siódemki, arbuzy i cytryny. Chociaż jest to automat retro, ma kilka specjalnych symboli.

Symbol Flaming Joker jest trudny do przeoczenia, dlatego jest ustawiony jako symbol Wild w grze. Joker pomaga, zastępując zwykłe symbole w grze podstawowej. Ten slot ma również symbol Scatter, który uruchamia darmowe gry. Kombinacja 3 takich symboli daje 10 darmowych gier, a 4 z nich - 20 darmowych gier. Wreszcie kombinacja 5 symboli scatter daje 30 darmowych gier.

Na koniec dostępna jest funkcja Risk lub Gamble. W tej grze grasz przeciwko wirtualnemu krupierowi. Otrzymasz 4 zakryte karty i będziesz musiał wybrać jedną z nich. Wybierz kartę, która ma wyższą wartość niż karta krupiera, a wygrasz. Otrzymasz mnożnik 2x i możesz wygrać 10 razy z rzędu. Jeśli jednak dokonasz złego wyboru, stracisz wygraną. Możesz grać w tę grę za każdym razem, gdy wygrasz.

Motyw i wygląd

Motyw jest znajomy, ponieważ slot wykorzystuje klasyczne symbole. Zobaczysz je na bębnach wyświetlanych na środku ekranu. Gracz ma do dyspozycji opcje wyświetlane w tabeli graczy pod bębnami. Projekt jest świetny i pozwala cieszyć się grą na urządzeniach mobilnych.

Wnioski

Joker Stoker łączy stare z nowym, aby zapewnić wysokiej jakości wrażenia z gry. Dzikie symbole, symbole scatter, darmowe gry i funkcje hazardowe sprawiają, że jest to ekscytująca gra slotowa. Innymi słowy, powinieneś zagrać w Joker Stoker.

X
🚀 Grać 💎 Bonus