Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Piggy Riches

Grać

Główne cechy automatu Piggy Riches

Piggy Riches to wesoły automat od słynnego dostawcy NetEnt. Slot jest poświęcony bogatym, ale deweloper przedstawił ich w postaci świń. Automat został wydany w 2010 roku, ale był tak popularny wśród graczy, że stał się swego rodzaju wizytówką dostawcy. Slot "Rich Pig" jest regularnie aktualizowany, dzięki czemu do dziś wygląda świeżo i nowocześnie. W Betonred slot jest dostosowany do smartfonów i posiada znany tryb (Piggy Riches Free Game), w którym można grać bez zakładu na prawdziwe pieniądze dla zabawy.

Kategoria gry: Diamenty
Deweloper: NetEnt
RTP: 96,38%
Liczba wierszy: 3
Liczba linii: 15
Liczba bębnów: 5
Zakres zakładów: 0,01-75 EUR
Mnożnik: do x6
WILD: Tak
Scatter: Tak
Maksymalny współczynnik: x2000
Gra bonusowa: Brak
Darmowe obroty za darmo: Tak
Gra automatyczna: Tak
Szybki obrót: Brak
Zmienność: Średnia

 

Wygląd i konstrukcja Piggy Riches

Piggy Riches od NetEnt ma wysokiej jakości i oryginalną grafikę. Pole gry znajduje się na tle bogatego domu, a zwycięskie symbole to stylizowane wizerunki bogatych świń i atrybuty bogatego życia. Projekt jest wykonany w spokojnych kolorach, które mają sugerować powściągliwy luksus, ale najważniejsze symbole są nieco hiperboliczne, więc wywołują uśmiech na twarzy.

Automat Piggy Riches ma standardowy rozmiar pola gry 5x3 i 15 sposobów na wygraną. Linie są stałe i nie można zmienić ich liczby. Interfejs znajduje się zwykle w dolnej części ekranu i zawiera następujące przyciski:

  • "Level" - poziom zakładu.
  • "Wartość monety" - wartość monety w grze.
  • "Play" - rozpoczęcie rundy.
  • "Autoplay" - ustawienia autoodtwarzania.
  • "Max Bet" - szybkie ustawienie maksymalnej wielkości zakładu.

Slot Piggy Riches ma przyzwoite parametry techniczne: stopa zwrotu wynosi około 96,4%, zmienność jest średnia, więc gra jest dość dynamiczna i ryzykowna.

Cechy automatu Piggy Riches

Dostawca NetEnt nie dodał do Piggy Riches oryginalnych bonusów i dodatkowych rund, ale gra oferuje kilka sposobów na zdobycie naprawdę dużych wygranych. Pomimo braku jackpota, nadal istnieje szansa na trafienie jackpota w wysokości 360 000 monet. Nagroda ta jest jednak losowa i nie zależy od symboli bonusowych ani funkcji.

Gra oferuje także dodatkowy mnożnik od x2 do x6. Dziki symbol - wizerunek Mr Pig ze sztandarami - pomoże potroić wygrane. Symbol scatter z wizerunkiem Lady Piggy zapewnia mnożnik x6 w zwykłej grze oraz mnożnik x2-5 w rundzie obrotów darmowych.

Darmowe obroty w Piggy Riches

Slot Piggy Riches posiada rundę darmowych obrotów. Kombinacja trzech lub więcej symboli scatter zapewnia darmowe obroty. Liczba darmowych obrotów zależy od liczby symboli bonusowych:

  • Trzy symbole scatter zapewniają 9 darmowych obrotów;
  • cztery obrazy Lady Piggy przyniosą 15 obrotów;
  • pięć symboli scatter zapewni bonus 28 darmowych obrotów.

Runda darmowych obrotów zawiera także dodatkowy mnożnik. Im więcej darmowych obrotów, tym większe wygrane. Za trzy obroty otrzymasz mnożnik x2, za pięć obrotów - x5.

I jeszcze jeden bonus - dodatkowy obrót za pojawienie się każdego scattera w rundzie darmowych obrotów. Tak więc teoretycznie nie ma limitu liczby darmowych obrotów, oczywiście jeśli masz szczęście po swojej stronie.

Wnioski

Piggy Riches to jasny, interesujący i bardzo hazardowy automat od dostawcy, który regularnie wydaje prawdziwe arcydzieła. Gra powinna spodobać się absolutnie większości doświadczonych graczy, ponieważ oprócz wysokiej jakości grafiki ma przyzwoite parametry techniczne i lukratywny bonus z darmowymi spinami.

Możesz odebrać ten slot już teraz, ponieważ jest on dostępny na naszej stronie za darmo. Możesz grać na prawdziwe pieniądze w Piggy Riches w kasynie, ten slot jest dostępny w prawie wszystkich znanych zakładach hazardowych online.

X
🚀 Grać 💎 Bonus