Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Pink Elephants

Grać
Projekt Pink Elephants jest inspirowany motywami afrykańskimi, czego można się spodziewać, ponieważ jest poświęcony słoniom, ale zwierzęta te są również przedstawione w kolorze różowym, który zdecydowanie nie jest ich naturalnym kolorem. W tym przypadku Thunderkick stworzył jeden z najbardziej unikalnych automatów, który jest niezwykle popularny wśród graczy Bet on Red Casino.

W grze Pink Elephants wybrano nieco nietypowy układ: 6 bębnów i 4096 sposobów na wygraną. Oprócz tworzenia kombinacji bez polegania na liniach wypłat, wykorzystuje również symbole wild, symbole scatter, tajemnicze symbole scatter, darmowe spiny i gry bonusowe, co czyni go dość lukratywnym. Najwyższe nagrody mogą dać graczowi do $1,000.

Stawki i nagrody

Thunderkick nie przejmuje się zbytnio stawkami, a przynajmniej nie przywiązuje dużej wagi do systemu linii wypłat. W każdej opracowanej przez nich grze opcje zakładów są zawsze serią stałych wartości i zawsze są takie same. W każdym slocie zakres zakładów wynosi od 5 do 4000 PLN.

Aby uzyskać maksymalną wypłatę, należy utworzyć kombinacje 6 symboli. Najbardziej dochodowa kombinacja przyniesie ci 40 000 UAH, jeśli postawisz zakład w wysokości 100 $. Ogólnie rzecz biorąc, RTP wynosi przyzwoite 96,1%.

Cechy gry Pink Elephants

Wśród symboli, na które powinieneś zwrócić uwagę, jest symbol Wild, głównie dlatego, że jest on najczęściej spotykany na bębnach i to właśnie on pomoże ci najczęściej zarabiać pieniądze. Symbole te mogą być używane jako zamienniki i działają w połączeniu z dowolnym rodzajem symbolu, pod warunkiem, że nie mówimy o symbolu Scatter.

Symbol scatter ma postać orzeszka ziemnego. Orzeszek musi pojawić się trzy lub więcej razy w grze podstawowej, aby uzyskać od 7 do 19 darmowych obrotów, w zależności od liczby symboli. Po uruchomieniu tej funkcji można uruchomić od 3 do 11 darmowych obrotów przy użyciu od dwóch do sześciu symboli.

Podczas darmowych obrotów mogą pojawić się kule słonia. Gdy tak się stanie, zostaną one zebrane, aby wypełnić specjalny licznik symboli. Po zapełnieniu licznika symbol zmieni się w słonia na pozostałe darmowe obroty. Gracz otrzymuje także jeden dodatkowy darmowy obrót.

Kolejną funkcją, którą można napotkać podczas gry w Pink Elephants, jest Mystery Scatter. W każdej rundzie na bębnach może pojawić się od jednego do pięciu tajemniczych symboli, co zwiększa szanse na uruchomienie gry bonusowej.

Motyw i wygląd

Gra Pink Elephants zdecydowanie ma odpowiedni design, który sprawi, że będzie ona popularna wśród większości graczy. Został on zainspirowany dzikimi afrykańskimi zwierzętami, wśród których słoń zajmuje główne miejsce. Różnica polega na tym, że słoń ma różowy kolor, podczas gdy inne zwierzęta przedstawione na bębnach wyglądają, jakby zostały przekształcone w członków plemienia poprzez pomalowanie ich twarzy i ubranie ich w lokalne ubrania. Jeśli chodzi o nisko płatne ikony, przedstawiają one karty pokerowe z kamieniami po bokach. Wszystko to na tle pustynnego krajobrazu Afryki.

Wnioski

Gra Pink Elephants może dać graczowi kilka bardzo dobrych powodów, aby w nią zagrać, a
grafika i 6 bębnów są zdecydowanie jednymi z najlepszych argumentów.

X
🚀 Grać 💎 Bonus