Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Pink Panther

Grać

Główne cechy automatu Pink Panther

Czy kiedykolwiek marzyłeś o wcieleniu się w rolę inspektora policji, rozwiązującego podstępne sprawy oszustów? Dzięki automatowi Pink Panther możesz z łatwością zrealizować to marzenie. Slot jest pomysłem słynnej firmy Playtech. Fabuła gry oparta jest na popularnym filmie o tej samej nazwie. Z przyjemnością po raz kolejny będziesz miał okazję usłyszeć znajomą melodię, która przeniesie Cię do Twojej ulubionej taśmy.

Kategoria gry: Filmy
Deweloper: Playtech
RTP: 95,4%
Liczba wierszy: 3
Liczba linii: 40
Liczba bębnów: 5
Zakres zakładów: 0,01-40 EUR
Mnożnik: do x5
WILD: Tak
Scatter: Tak
Maksymalny współczynnik: x2000
Gra bonusowa: Tak
Darmowe obroty za darmo: Tak
Gra automatyczna: Tak
Szybki obrót: Tak
Zmienność: Średnia

 
Automat do gry Pink Panther oferuje możliwość gry całkowicie za darmo, wykorzystując jedynie wirtualne kredyty. Gdy zdobędziesz doświadczenie w trybie demo, spróbuj zagrać na prawdziwe pieniądze w kasynie Bet on Red.

Dzięki ciekawej i ekscytującej fabule gry oraz nieskazitelnemu designowi, automat Pink panther jest bardzo popularny wśród graczy.

Zasady gry Pink Panther

Najpierw powiedzmy, co to jest automat do gry. Gra online Pink Panther ma pięć bębnów i czterdzieści linii wypłat. Ponieważ zasady gry są dość proste, nie będziesz miał żadnych problemów w procesie rozrywki. Aby rozpocząć grę, wystarczy wybrać liczbę linii wypłat, na których chcesz grać za pomocą przycisku "Lines" i postawić zakład na każdej linii za pomocą przycisków "bet per line" lub bet max". Naciśnij znajomy przycisk "Splin" i uruchom bębny.

Symbole slotu wideo Różowa pantera

Ten slot jest wyposażony w szereg tematycznych symboli gry, które mogą przynieść hojne nagrody użytkownikowi tworząc zwycięskie kombinacje.

Logo Różowej Pantery w grze zajmuje miejsce symbolu rozproszonego, może spaść na dowolny z bębnów, niezależnie od aktywnych linii. Aby uzyskać zwycięską kombinację, należy zebrać trzy z tych elementów gry. Dziki symbol różowej pantery, może zastąpić dowolny obrazek, aby wygrać, z wyjątkiem symbolu scatter. Ciekawą funkcją automatu jest to, że gra bonusowa jest aktywowana losowo podczas gry, w zależności od zwycięskich kombinacji.

Dla najbardziej wytrwałych graczy wirtualne maszyny Pink panther, którzy za wszelką cenę chcą pokonać slot i zdobyć maksymalną wygraną, jest ona równa maksymalnemu zakładowi na linię 50 000 kredytów, ale do tego trzeba zebrać na linii gry pięć obrazków z wizerunkiem różowej pantery.

Gry bonusowe na automacie Pink Panther

Automat Pink Panther ma sześć gier bonusowych, w których użytkownik ma szansę na zdobycie dużych nagród.
Poziom bonusowy obejmuje łącznie sześć gier. Wspomnieliśmy wcześniej, że do gry bonusowej można dostać się dowolnie, bez zwycięskich kombinacji.

  • Pierwsza gra (Twelve Doors) - na monitorze automatu zobaczysz drzwi, które musisz otwierać po kolei, ale nie zastanawiając się długo. Za drzwiami kryją się tajemnicze postacie. Jeśli uda ci się otworzyć pięć drzwi, wygrasz - Major Pink Jackpot. Cztery otwarte drzwi dadzą ci Minor Pink Jackpot. Jeśli jednak napotkasz trzy małe tajemnicze postacie, otrzymasz niewielką nagrodę.
  • Druga gra (Crack the Pink Lock) - tutaj musisz na zmianę łamać zamki, za którymi znajduje się zawartość bonusowa, a mianowicie darmowe gry i ich mnożnik. Również w tej grze masz szansę wygrać jednego z progresywnych Jack - potów.
  • Trzecia gra - w tej rundzie gry zobaczysz różową panterę malującą ścianę wraz z małymi ludzikami w różowym kolorze. Będziesz mieć możliwość odebrania nagrody lub rezygnacji z niej i kontynuowania gry.
  • Czwarta gra (Różowy kolor) - w tej grze różowa pantera zadecyduje o wygranej dzięki kołu fortuny.
  • Gra piąta (Różowy trop) - Twoim zadaniem jest podążanie tropem inspektora policji, za co otrzymasz nagrody bonusowe. Musisz jednak uważać, bo możesz wpaść w pułapkę.
  • Gra końcowa (Pink Explosion) - różowa pantera eksploduje w różnych symbolach, zamieniając je w symbole wild, które mogą zastąpić dowolne elementy gry, z wyjątkiem atrybutu scatter.

Gra podwajająca wygrane

Jeśli chcesz zagrać w ryzykowną grę na automacie Różowa pantera, przyda ci się przycisk "Podwój". Po otwarciu gry w dodatkowym oknie zobaczysz pięć kart, z których jedna należy do krupiera warunkowego i będzie leżeć zakryta. Wybierasz jedną z czterech kart. Jeśli Twoja karta ma wyższą rangę niż karta krupiera, wygrywasz. Twój zakład zostanie pomnożony przez dwa. W przeciwnym razie opuścisz grę.

Nie zwlekaj więc i odwiedź mądrego inspektora Crusoe w grze Pink Panther, dzięki której będziesz się świetnie bawić.

X
🚀 Grać 💎 Bonus