Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Playboy

Grać

Opis automatu Playboy

Slot Playboy od Microgaming oferuje graczom BetOnRed zanurzenie się w atmosferze niekończącej się zabawy w towarzystwie pięknych dziewczyn. Drogie samochody i motocykle, okazałe wygrane w kasynie i zabawa w posiadłości Playboya - czyż nie o takim życiu marzą miliony mężczyzn? Co więcej, automat umożliwia spełnienie takich marzeń poprzez trafienie jackpota w grze z ciekawą mechaniką i opcjami bonusowymi.
Wygląd automatu Playboy

Kategoria gry: Erotyka
Deweloper: Microgaming
RTP: 96,38%
Liczba wierszy: 3
Liczba linii: 243
Liczba bębnów: 5
Zakres zakładów: 0,3-30 EUR
Mnożnik: Tak
WILD: Tak
Scatter: Tak
Maksymalny współczynnik: x6000
Gra bonusowa: Brak
Darmowe obroty za darmo: Tak
Gra automatyczna: Tak
Szybki obrót: Tak
Zmienność: Wysoki

 

Wygląd slotu

Marka łączy jasne kolory i klasyczne odcienie, które symbolizują dobrą zabawę dla mężczyzn (czarny, srebrny, złoty). Oczywiście samochód jest ozdobiony pięknymi dziewczynami o różnych gustach - blondynkami, rudymi, brązowymi i brunetkami. Podczas gry słychać dyskretną muzykę, która staje się bardziej dynamiczna i towarzyszą jej animacje, gdy wygrywasz.

Pole gry składa się z 5 bębnów z 3 komórkami w każdym. Zamiast linii wygrywających wykorzystywane są kombinacje tych samych symboli, umieszczonych na sąsiadujących slotach - w sumie jest ich 243. Panel sterowania znajduje się po prawej stronie: są tam przyciski do pojedynczych, automatycznych i szybkich obrotów, menu do dostosowywania kwoty zakładu i szczegółowe informacje o slocie. Współczynnik RTP wynosi 96,57%, czyli nieco więcej niż średnia w branży.

Cechy automatu Playboy

Playboy wyróżnia się na tle innych automatów nie tylko odważną zawartością, ale także ciekawą mechaniką:

 1. Wild podwaja wartość kombinacji, które uzupełnia.
 2. Scattery przyznają 10-25 darmowych obrotów z dodatkowymi modyfikatorami, które otwierają się stopniowo.
 3. Linie wygrywające są zastępowane przez kombinacje kolejnych identycznych symboli, dzięki czemu użytkownicy mogą zdobyć nagrodę na 243 sposoby.
 4. Scattery są wypłacane za obecność pola o znaczących współczynnikach na dowolnych komórkach zgodnie z aktualną kwotą zakładu.

Tak więc Playboy to nie tylko automat o półnagich dziewczynach, ale także wysokiej jakości gra, która będzie interesująca dla zabicia czasu.

Symbole specjalne

Wild jest w stanie zastąpić dowolny niższy symbol w celu uzupełnienia kombinacji, której wartość zostanie podwojona. Skanery (magazyny) są wypłacane zgodnie z aktualną stawką z następującymi mnożnikami:

 • 2 scattery - x30;
 • 3 symbole scatter - x60;
 • 4 symbole scatter - x600;
 • 5 symboli scatter - x6000.

Symbole te nie mogą zostać zastąpione symbolami wild.

Darmowe obroty w grze Playboy

Głównym bonusem w grze Playboy są darmowe obroty, które są przyznawane po pojawieniu się 3 lub więcej symboli scatter na bębnach (2 symbole są płatne, ale nie przynoszą dodatkowych nagród). Darmowe obroty są przyznawane progresywnie:

 • Bonus standardowy - Kimi - 10 FS - wszystkie wygrane są mnożone przez 5, obroty darmowe można ponownie uruchomić.
 • Od piątego obrotu - Sofia - 15 FS - po każdym obrocie darmowym na każdym bębnie pojawia się nowy symbol wild.
 • Od dziesiątego obrotu - Ashley - 20 FS - kolejne wygrane są obliczane z rosnącymi współczynnikami: x2, x3, x4 i x5.
 • Od piętnastego obrotu - Gillian - 25 FS - do 5 bębnów jest losowo wypełnianych symbolami wild.

Taki mechanizm motywuje graczy do bardziej entuzjastycznej gry na automatach, ponieważ w rezultacie mogą oni otrzymać bardzo "smaczne" nagrody.

Wnioski.

Playboy to bardzo interesujący slot z odważną, ale nie przesadzoną zawartością, który posiada również ciekawą mechanikę bonusową, która może potencjalnie zwiększyć kwotę zakładu o dziesiątki, setki, a nawet tysiące razy. Oczywiście, aby mieć największe szanse na trafienie jackpota, trzeba dużo grać, ale to wydaje się być główną zasadą hazardu. Współczynnik RTP na poziomie 96,57%, który jest wyższy niż średnia w branży, pozwoli ci regularnie wygrywać, jednocześnie ciesząc się męskim wyglądem gry.

X
🚀 Grać 💎 Bonus