Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Starburst

Grać

Główne cechy automatu Starburst

Firma NetEnt jest uważana za jednego z najlepszych współczesnych producentów wysokiej jakości oprogramowania do gier. Automaty do gier tej firmy charakteryzują się szczególnie wysokiej jakości grafiką, symbolami tematycznymi i obecnością wielu przydatnych funkcji niezbędnych do najbardziej dochodowej gry. Wśród najnowszych slotów producenta znajduje się Starburst, który łączy w sobie klasyczny motyw biżuterii, a także jego nowoczesną interpretację z odpowiednią grafiką. Pierwsze sloty zawsze wykorzystywały albo motyw owoców, albo biżuterii, więc ten automat można sklasyfikować ze względu na jego fabułę jako klasyczny. Gracze kasyna Bet On Red bardzo doceniają ten automat!

Kategoria gry: Diamenty
Deweloper: NetEnt
RTP: 96,09%
Liczba wierszy: 3
Liczba linii: 10
Liczba bębnów: 5
Zakres zakładów: 0,1–100 EUR
Mnożnik: Tak
WILD: Tak
Scatter: Brak
Maksymalny współczynnik: x500
Gra bonusowa: Brak
Darmowe obroty za darmo: Brak
Gra automatyczna: Tak
Szybki obrót: Brak
Zmienność: Niski

 

Wygląd i tematyka slotu "Starburst"

Rozgrywka toczy się na ciemnofioletowym tle, które ujawnia użytkownikowi jasną symbolikę. Motyw przewodni slotu jest niezwykle wyraźny dzięki różnorodnym animacjom, które nadają rozgrywce niespotykany dotąd realizm. Cała grafika automatu wyświetla podświetlenia, dzięki którym projekt wydaje się bardziej wiarygodny. Ale oprócz elementów graficznych maszyna ma akompaniament muzyczny, za pomocą którego gra staje się bardziej interesująca.

Symbole w maszynie Starburst

Główną istotą gry na automacie Starburst jest to, że użytkownik musi tworzyć kombinacje różnych symboli. W roli symboli gry wykorzystywane są obrazy kamieni szlachetnych i standardowe napisy.

Wśród nich znajduje się specjalny w postaci wielokolorowego kwiatu, który pojawia się tylko na trzech środkowych bębnach i rozprzestrzenia się na całej wysokości bębna. Co więcej, obrazek ten zastępuje inne, pomagając tworzyć korzystniejsze kombinacje, a także aktywuje drugi darmowy obrót. Oprócz tego symbolu na bębnach regularnie pojawiają się siódemki, pasek z napisami, wielokolorowe klejnoty, z których najczęściej organizowane są kombinacje.

Jak grać online na automacie Starburst?

Ważne dla użytkownika akcji gry w maszynie jest badanie panelu sterowania. To za jego pomocą należy rozpocząć rozgrywkę na automacie, aby była jak najprostsza i zrozumiała. Na początek gracz musi otworzyć zakładkę informacyjną, w której znajdzie informacje o symbolach, współczynnikach wypłat, a także strukturze aktywnych linii. Po zapoznaniu się z tym, można przejść do ustalania zakładów, które są niezbędne do uzyskania przyzwoitych wygranych. Stawka wpływa na wielkość potencjalnej wygranej, więc im będzie ona większa, tym większa nagroda czeka na gracza w ostatecznym rozrachunku. Kolejnym wskaźnikiem gry, który jest regulowany w wielu automatach, jest liczba aktywnych linii, która tutaj wynosi 10 i nie zmienia się. Po tym wszystkim możemy przejść do początku zwojów, czyli uruchomić bębny w trybie manualnym lub automatycznym.

X
🚀 Grać 💎 Bonus